Inter Plast

Tarihçe

İnter Plast Tarihçe

 

İnter Plast Grubu’nun İnter Plast Ltd. olarak 1993 yılında başlayan üretim ve ticaret yolculuğu; 1998’de İnter Plast AŞ’nin kurulmasıyla ticaret ayağını güçlendirilerek bugünlere taşınmıştır. İnter Plast plastik doğrama kapı ve pencere aksesuarları sektörünün liderleri arasındaki yerini 25 yıllık süreçte daha da sağlamlaştırmış ve uluslararası arenada da rakipleriyle karşılaşma fırsatı bulmuştur. Kurulduğu yıllarda yalnızca yerel pazarlara hizmet sunan firma ürün yelpazesi ve hizmet farklılıklarını artırarak dış pazarlara da giriş yapmıştır. İmalat ve ihracatın stratejik pazarlama yöntemleriyle harmanlandığı şirketler grubunun uluslararası varlığı Almanya, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna ve Moldova İnter Plast ile dünyanın çeşitli yerlerinde sürdürülmektedir.  Dünyanın en kaliteli zamak hammaddesi kullanılarak ürettiği ürünleri ve iştirakleriyle olan güç birliği yalnızca üretim değil hizmet ve pazarlama kalitesinin de artmasını sağlamıştır. Firma Avrupa ve tüm dünyada, Rusya ve Bağımsız devletler topluluğu da dâhil olmak üzere uluslararası çapta en iyi bilinen PVC profil sistemi firmaları ve dağıtıcılarına ayda yaklaşık olarak 2,5 milyon adet orta kayıt bağlantı takozu, 200.000 adet ayarlı kapı ve kapı menteşesi ve zamak yan ürünlerin üretimi ihracatı yapıyor.

 

İnter Plast dağıtıcıların ihtiyaçları için satış ürünlerini her daim çok çeşitli ve değişken tutarak, şu an gerçekten her türden çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Bu ürünlere örnek olarak kilitler, vidalar, kollar, cam destek ürünleri ve kapı-pencere ispanyoletleri verilebilir.

 

Inter Plast her zaman üretim ve satış hacmini artırmış ve Almanya, Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan ve Hindistan gibi farklı ülkelerde yeni iştirakler, ofisler ve antrepolar kurmuştur.

 

Ürettiği ürünler ve tesisleri en yüksek Avrupa standartlarında, en yüksek kalite ve servis desteği doğrultusunda çeşitli resmi sertifikalarla akredite edilip sertifikalandırılmıştır. Temel ihracat modülündeki en önemli faktör ise ISO 9001 TÜV ile uyumlu olarak çalışmasıdır.

 

Firmanın başlıca amacı her zaman düzenli ve iyi ilişkilerini muhafaza etmek, en iyi servis desteğiyle müşterilerinin tatminini daha üst seviyelere taşımak ve iki yönlü yeni başarılı iş ilişkileri kurmaktır. 

 İletişim


Tel      : +90 212 486 10 75

e-mail  : info@inter-plast.net

Adres   : İkitelli O.S.B, Fatih San. Sit. 5/B Blok D:2, İkitelli, Başakşehir, İst.

 

 Bizi Takip Edin


 » Facebook

  Bizden Haberdar Olmak İçin
  E-Posta Listemize Kayıt Olun.
  
Sayfa Başı